طراحی و دکوراسیون دکوراسیون داخلی

15 ایده نو برای داشتن یک اتاق مخفی در خانه

داشتن یک اتاق مخفی در خانه، چیزی است که شاید در برخی روزها جای خالی آن بسیار احساس می شود. بعضی از روزها میهمان های ناخوانده ای وارد خانه شما می شوند که برای فرار از دست آن ها نیاز به جایی آرام برای استراحت و نوشت بیوگرافی روزانه خود را دارید و یا حتی کلکسیونی از وسایل شخصی دارید که نمی خواهید چشم هیچ کس به آن ها بیفتد. در این پست 15 ایده از بهترین اتاق های مخفی که تا به امروز دیده اید را به اشتراک گذاشته ایم.

چند ایده برای تزئین میز و صندلی های مراسم عروسی عزیزانتان

دکور و دیزاین میز و صندلی ها در یک مراسم عروسی می تواند ذهن خیلی از عروس خانوم ها را به خود مشغول کند. مدرن، سنتی و یا روتین بودن این طراحی ها می تواند در کنار دیگر تزئینات مراسم، جلوه ای با شکوه، به روز عروسی شما بدهد. در این پست چند ایده برای رسیدن به این جلوه زیبا، به شما هدیه می دهیم.

آشپزخانه مقوایی برای کودک دلبندتان

در تمام دنیا عشق بی نهایت مادر و پدر به فرزند و اینکه از هیچ کاری برای شادی کودکشان خودداری نخواهد کرد امری جا افتاده است. یک پست در فیس بوک که توسط " Pinay Mompreneur" "Rodessa Villanueva" یک زوج خلاق، منتشر شده بود در کمتر از یک هفته حدود 1000 لایک را به خود اختصاص داد. در این پست نشان داده شده بود که چطور این پدر و مادر باسلیقه برای کودک خود یک آشپزخانه مقوایی ساخته بودند. شاید این عکس ها برای شما هم انگیزه ای باشد تا قوطی های مقوایی خودرا به راحتی دور نیاندازید.

طراحی منحصر به فرد در ساخت شومینه های خانگی

شومینه، یکی از مهمترین المان هایی است که می تواند به اتاق نشیمن خانه شما رنگ و بویی خاص بدهد. این شومینه ها معمولا می توانند کتابخانه یا بارهای کوچک را در خود جای بدهند. در واقع حضور شومینه گرما بخش فضای معنوی و مادی خانه شما خواهد بود. از ما نشنیده بگیرید،اما دور از چشم دوستان کلاسیکتان حتی می تواند قارچ هم روی آن کباب کنید! در این مجموعه تصمیم داریم تا شومینه های با طراحی های منحصر به فرد را برایتان به نمایش بگذاریم که چیزی ورای یک حفره مربع یا مثلثی شکل در دیوار هستند. اگر قصد دارید تا برای خانه خود شومینه بسازید پیشنهاد می کنیم این نمونه از را از دست ندهید.

آشپزخانه ای برای حرفه ای ها

صاحب این خانه علاقه شدیدی به آشپزی دارد. همین امر باعث شده است تا مسیری که قرار است ارتباط بین باغ و آشپزخانه او باشد از اهمیت بالایی برخوردار شود. استفاده از داربست ها و سقف های شیب دار پوشیده شده از سبزه ها و گیاهان گلخانه ای از بارز ترین ویژگی های این دکوراسیون داخلی محسوب می شود.
صفحه  از ۲