وکتور قالب

چند نمونه قالب لایه‌باز مینیمال برای طرح روی جلد بروشور

رنگ و اندازه این نمونه طرح‌ها قابل تغییر است و شما می‌توانید با توجه به رنگ سازمانی و ابعاد مورد نیاز خود آن ها را تغییر دهید.

تمپلت لایه‌باز پرواز برای مشاورین املاک به همراه عکس

یک فایل psd دیگر برای بروشور یا پوستر مشاورین املاکی که به دنبال تبلیغات هستند. البته این فایل فقط مختص مشاورین املاک نیست و دیگران نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

بروشور خلاقانه ساده ولی مدرن

فایل وکتور چندین صفحه بروشور با طراحی‌های مختلف که به جرات همگی آن‌ها برای یک بروشور زیاد هم هست. این نمونه‌ها برای پوستر نیز قابل استفاده است.

تمپلت بنر فروش با رنگ‌های مایع پلاستیکی

بنرهای با قالب رنگ‌های gradient می‌تواند زمینه‌ی زیبایی برای بنرها و پوسترهای شما در سایت‌ها و فضای آنلاین و آفلاین باشد.

قالب کارت عروسی آبرنگ به همراه گل

فایل وکتور کارت دعوت عروسی ظریف با گل‌های تزئین شده که می‌توانید از همه یا بعضی از اجزای آن استفاده کنید و لذت ببرید. اگر از این فایل برای طراحی کارت عروسی استفاده کردید برای ما کامنت بگذارید :)

قالب آماده بروشور با فرمت وکتور

بروشورهایی که طراحان برای شرکت‌ها طراحی می‌کنند در برخی موارد تکراری می‌شوند. بانک عکس برای شما بروشور جدیدی آماده کرده که می‌توانید از آن استفاده کنید یا از آن ایده بگیرید.

کارت دعوت عروسی آبرنگ با گل‌های زیبا

همه‌ی عروس و دامادها حین عروسی تلاش می‌کنند یک کارت عروسی جذاب و خاص انتخاب کنند. این‌جا یک کارت دعوت جدید برای شما داریم که جای دیگری پیدا نخواهید کرد.

نمونه سیاه و زرد بروشور یا پوستر

فایل وکتور تمپلت با طرح زیبای سیاه و زرد که قابل تبدیل شدن به رنگ‌های دیگر شما را دارد. قطعا اگر طرح شما تمام و کمال شبیه این نمونه باشد مورد پسند دیگران نیست. باید نبوغ و خلاقیت خود را با این نمونه همراه کنید.

وکتور نمونه اینفوگرافیک با ۵ مرحله پیشنهادی

اینفوگرافیک‌ها رسالت دارند در یک نگاه مطالبی را به مخاطب برسانند. یکی از انواع اینفوگرافیک چند مرحله از یک عمل را برای آموزش یا اطلاع‌رسانی نمایش می‌دهد.

فایل وکتور کارت گل زیبا با قاب طلایی

ما همواره کارت‌های گل را از گل‌فروشی‌ها تهیه می‌کنیم و عمدتا کارت گل‌های زیبایی برایمان ندارند، این‌جا یک نمونه زیبا برایتان آماده کرده‌ایم. این فایل را به گل‌فروشی محلتان برسانید.

فایل وکتور کارت ویزیت خلاق مدرن

همه‌ی ما از کارت ویزیت‌های تکراری که روزانه دست به دست می‌کنیم خسته شدیم. وقتشه طرح‌های جدیدی انتخاب کنیم یا از طرح‌های جدید الهام بگیریم.

قالب لایه‌باز حرفه‌ای پوستر یا بروشور‌های تک برگی

این قالب محتوا را به پیش چشمان بیننده به پرواز درمی‌آورد. اجزای این فایل جداگانه قابل استفاده هستند.