PSD قالب

پروژکتور لوگو آینده‌نگرانه در مترو

در این فایل لایه‌باز می‌توانید لوگوی خود را جایگزین کنید تا بر روی این پروژکتور درخشان شود. علاوه بر لوگو، عبارات کمپین‌ها و ... عبارات نیز می‌تواند قرار گیرد.

قالب لایه‌باز پرواز برای رویداد یا مهمانی

این فایل PSD می‌تواند چهره یکی از سخنرانان رویداد شما باشد. رنگ نورهای این عکس قابل تغییر است و شما می‌توانید براساس رنگ سازمانی خود آن را تغییر دهید.

تمپلت لایه‌باز صفحه‌های بروشور شرکتی

یک شرکت موفق باید محتوای خود را در قالب یک بروشور یا یک سایت به دیگران عرضه کند. این‌جا برایتان یک فایل PSD آماده کردیم که می‌توانید از طریق آن یک بروشور حرفه‌ای طراحی کنید.

تمپلت لایه‌باز مدرن مشاورهای املاک برای شبکه‌های اجتماعی

امروزه اکثر کسب‌وکارهایی که به طور مستقیم با مردم در ارتباط هستند (B2C) از طریق شبکه‌های اجتماعی اقدام به بازاریابی دیجیتال می‌کنند.

تراکت تبلیغاتی رستوران به صورت لایه‌باز

فایل PSD تراکت تبلیغات رستوران یا منوی سفارش غذا که می‌توانید عکس‌های غذاهای لذیذ خود را در آن قرار دهید و توزیع یا منتشر کنید.

بنر لایه‌باز مربعی تبلیغات کنسرت و شو

کنسرت‌ها و شوهایی که در سالن‌ها برای مخاطبان برگزار می‌شود باید عکس‌ها، پوسترها و بنرهای جذابی داشته باشد. این‌جا یک نمونه برای ایده گرفتن و طراحی کردن پوستر اختصاصی خودتان آماده‌ی دانلود کردیم.

مجموعه قالب‌های لایه‌باز برای بنرها و استندهای بیزینس‌ها

استندها و بنرهای بیزینس‌ها که در نمایشگاه‌ها یا همایش‌ها برپا می‌شود نیاز به طرح ویژه و قالب زیبا و چشم‌نواز دارد. این‌جا برایتان چند نمونه از این قالب‌ها را آماده‌ی دانلود کردیم.

طرح صفحات بروشور برای کمپانی‌های بزرگ به صورت لایه‌باز

از آن‌جا که کمپانی‌های بزرگ بروشور باشکوهی نیاز دارند فایل psd نمونه بروشور با رنگ‌های سنگین و طرح حرفه‌ای برایتان آماده کردیم که همگی آن در فتوشاپ قابل تغییر و رتوش است.

نمونه صفحات بروشور بیزینسی لایه باز

فایل psd تمپلت بروشور بیزینسی که می‌توان هر کدام از صفحات آن را به عنوان پوستر یا استند هم استفاده کرد. کاربردهای دیگر آن را نیز شما به ما بگویید.