وکتور حیوانات

وکتور حیوانات وحشی خندان

مثل همیشه وکتورهای جدید با حالت چهره‌های متفاوت حیوانات که هیچ‌جا جز بانک عکس نخواهید یافت.

مجموعه وکتور حیوانات جنگل در زمستان

وکتور حیوانات جنگلی با لباس‌های مزه در فصل سرما که شما می‌توانید برای پوسترهای خود در این فصل استفاده کنید. غالبا این المان‌ها برای کسب و کارهای B2C قابل هستند. مدیران پیج‌های شبکه‌های اجتماعی نیز از مخاطبان این فایل هستند.

فروش در تابستان با تم گرمسیری و قاب گل

پوسترهای فروش محصول در تابستان را می‌توانید در فرم زیر آماده کرد تا با حال و هوای تابستان و حیوانات همراه شود.

مجموعه وکتور حیوانات بامزه نقاشی شده

این‌جا خبری از وکتورهای تکراری که در همه‌ی طراحی‌ها می‌بینیم نیست و امروز یک وکتور جدید از نقاشی رنگارنگ حیوانات برای دانلود آماده کردیم.

مجموعه وکتور حیوانات به صورت ضد نور

شبح حیوانات یا ضد نور زمانی استفاده می‌شود که منبع نور در پشت سر سوژه قرار می‌گیرد. ضد نور به عنوان یک تکنیک عکاسی پرکاربرد نیز مورد استفاده‌ست.

مجموعه وکتور حیوانات دوست‌داشتنی جنگل در زمستان

این حیوانات را در پلیورها، جوراب‌ها و ... می‌بینیم. برای طراحی این لباس‌ها، تبلیغات فروش البسه و غیره نیز به این وکتورها نیاز پیدا می‌کنید پس بانک عکس برای شما آماده کرد.

چند حیوان بامزه از جنگل بامبو به صورت وکتور

این‌ها شخصیت‌های کارتون بامبو هستند که ما به صورت وکتور برای شما آماده‌ی دانلود کردیم. به رایگان از هرکدام از آن‌ها استفاده کنید و به ما هم نشان دهید چگونه آن‌ها را زیباتر ساختید.

مجموعه وکتور حیوانات وحشی کارتونی

ما شهری‌ها تماس زیادی با حیوانات نداریم ولی چشمان ما در فیلم‌ها و کارتون‌ها، پوسترها و بنرها بعضا به حیوانات می‌افتد. در این‌جا وکتور حیوانات وحشی به صورت کارتونی را آماده کردیم.