وکتور تصویر سازی

بچه خرگوش صورتی در آسمان

تصویرسازی بچه خرگوش آویزان شده از هلال ماه زرد رنگ در آسمان پرستاره و بزرگی که ابرهایش نیز ستاره به خود آویزان کرده‌اند.

پرواز هواپیمای کاغذی قرمز در پس‌زمینه آبی تیره

تصویرسازی هواپیمای کاغذی قرمز رنگ و پس‌زمینه‌ای شبیه به آسمان تیره شب‌های پرستاره. این فایل وکتور می‌تواند برای استارتاپ‌ها نیز مورد استفاده باشد.

وکتور تصویرسازی فضانورد در حال اسکی در فضا

یک طرح فانتزی از فضانوردی که با چوب اسکی‌هایش در حال اسکی کردن فضاست. خلاقیت و سلیقه‌ی طراح این فایل illustration شما و دیگر بینندگان را به وجد خواهد آورد.

وکتور طرح کسب‌وکار استارتاپی برای سال جدید ۲۰۲۰

همیشه سال جدید باید تارگت‌ها و هدف‌های تازه برای خود تعیین کنید و برای این‌که به این اهداف پایبند باید آن‌ها را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید چرا که بعضی از این اهداف برای کل کسب‌وکار شما هستند و به صورت عمومی می‌توانند منتشر شوند.

وکتور خرس قطبی ناز نشسته روی ماه

این طرح می‌تواند در کمپین‌های فصل زمستان هنگام سرما استفاده شود یا در طرح‌های مخصوص کودکان که نرخ جذب بالاتری به این کاراکترها دارند. مصارف دیگر این وکتور را شما به ما بگویید.

وکتور حیوانات زیبا در مرز جزیره

در ساده‌ترین حالت می‌توان از تخته این فایل استفاده کرد روی آن متن و لوگو قرار داد. اما این وکتور با طراحی فوق‌العاده تک‌تک اجزایش جداگانه قابل استفاده می‌باشد.

تجارت مدرن با پس‌زمینه موشک و کهکشان در این فایل وکتور

استارتاپ شما قرار است همچون موشک در این کهکشان رشد کند و مشتریان خود را جذب کند. طی این مسیر این فایل وکتور را از دست ندهید.