چند نمونه قالب لایه‌باز مینیمال برای طرح روی جلد بروشور

رنگ و اندازه این نمونه طرح‌ها قابل تغییر است و شما می‌توانید با توجه به رنگ سازمانی و ابعاد مورد نیاز خود آن ها را تغییر دهید.

برف زمستانی وکتور به صورت شفاف

کمپین‌های فصلی در زمستان باید حال و هوای برفی داشته باشند. پس بانک عکس برای شما یک فایل وکتور آماده کرده تا طراحی‌هایتان از برف بی‌نصیب نباشند.

تمپلت لایه‌باز پرواز برای مشاورین املاک به همراه عکس

یک فایل psd دیگر برای بروشور یا پوستر مشاورین املاکی که به دنبال تبلیغات هستند. البته این فایل فقط مختص مشاورین املاک نیست و دیگران نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

بچه خرگوش صورتی در آسمان

تصویرسازی بچه خرگوش آویزان شده از هلال ماه زرد رنگ در آسمان پرستاره و بزرگی که ابرهایش نیز ستاره به خود آویزان کرده‌اند.

پس‌زمینه‌ی کریسمس با چراغ‌های تزئینی تعطیلات کریسمس

چراغ‌های درخشان تعطیلات کریسمس با نورهایی که در کنار یکدیگر تشکیل بافت زیبایی در کنار این پس‌زمینه با تم کریسمس داده‌اند.

وکتور شبیه‌سازی قلب انسان

وکتورها این قابلیت را به شما می‌دهند که آن‌ها را در هر سایزی که می‌خواهید به تمام اجزایی که دارند تجزیه کنید. حال یک قلب انسان در قالب فایل وکتور.

وکتور چراغ کریسمس جدا شده شفاف

این فایل وکتور فقط برای استفاده چراغ‌های کریسمس نیست، بلکه می‌توان از آن به عنوان ریسه در هر طرح و بنر برای مناسبت‌های مذهبی و ملی نیز استفاده کرد.

مجموعه نمونه بنر فروش ویژه کریسمس

کمپین‌های فروشی که فروشندگان هر از چندگاهی به راه می‌اندازند نیاز به بنر و طراحی متناسب با کمپین دارد. یکی از این کمپین‌ها که هر ساله برگزار می‌شود کریسمس است.

طرح عالی بنر فروش به سبک پاپ‌آپ

وکتور طراحی بنر فروش به سبک پاپ‌آپ که می‌تواند بنر، پوستر یا بخشی از آن‌ها باشد. همه‌ی اجزای این فایل در نرم افزار illustrator قابل تغییر است.

پرواز هواپیمای کاغذی قرمز در پس‌زمینه آبی تیره

تصویرسازی هواپیمای کاغذی قرمز رنگ و پس‌زمینه‌ای شبیه به آسمان تیره شب‌های پرستاره. این فایل وکتور می‌تواند برای استارتاپ‌ها نیز مورد استفاده باشد.

فونت استایل مدرن الفبا به صورت همپوشانی

این فونت استایل به صورت وکتور بوده و برای الفبای انگلیسی که به هم نمی‌چسبند قابل استفاده است.

وکتور دختر پسرهای شاد و بامزه در حال خواندن کتاب

نوگلان عزیز ما در مهدهای کودک یا مدرسه در کنار یک‌دیگر درس می‌خوانند یا تفریح می‌کنند. بانک‌عکس یک نقاشی از دختر پسرهای خوشحال آماده کرده که در کنار یکدیگر مشغول خواندن کتاب هستند.

پس‌زمینه‌ی سفید نیمه‌رنگی

این فایل می‌تواند پس‌زمینه‌ی طراحی‌های شما با بک‌گراند غیرسفید ولی کم‌رنگ باشد یا حتی پس‌زمینه‌ی قسمتی از سایت و ...

وکتور تصویرسازی فضانورد در حال اسکی در فضا

یک طرح فانتزی از فضانوردی که با چوب اسکی‌هایش در حال اسکی کردن فضاست. خلاقیت و سلیقه‌ی طراح این فایل illustration شما و دیگر بینندگان را به وجد خواهد آورد.

بک‌گراند وکتور انتزاعی مشکی با خط‌های مورب طلایی

این فایل وکتور می‌تواند در موشن‌گرافی‌ها، تیزرها یا پوسترهای شما مورد استفاده قرار گیرد. تصور کنید این خط‌های طلایی یک‌به‌یک از طرفین به داخل صفحه وارد شوند و متن هم به صورت انیمیشن از دو طرف به وسط صفحه بیاید.

تقویم سال میلادی ۲۰۲۰ با کارتون‌های نقاشی شده

فایل وکتور تقویم سال جدید ۲۰۲۰ با طرح کارتونی موش‌های بامزه که می‌تواند برای طرح سال جدید شمسی نیز مورد استفاده قرار گیرد و بازطراحی شود.

وکتور طرح کسب‌وکار استارتاپی برای سال جدید ۲۰۲۰

همیشه سال جدید باید تارگت‌ها و هدف‌های تازه برای خود تعیین کنید و برای این‌که به این اهداف پایبند باید آن‌ها را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید چرا که بعضی از این اهداف برای کل کسب‌وکار شما هستند و به صورت عمومی می‌توانند منتشر شوند.

افکت متن به سبک داستان دزدان دریایی

فیلم و داستان دزدان دریایی یک اثر معروف در میان مردم است. راه اندازی کمپین تبلیغاتی با این زمینه‌ی پرطرفدار می‌تواند یک راه خوب برای جذب مخاطب باشد.

۱۰۰ آیکون عمومی برای سایت و اپ

آیکون‌هایی مثل Rss، اشاره، باطری، پیوست و اتچ، سبد خرید، تیک و ضربدر، قلب، کادو، قطب‌نما، کلاد، فولدر و ... برای استفاده در اپلیکشن‌های دسکتاپ و موبایل و سایت و ...

بروشور خلاقانه ساده ولی مدرن

فایل وکتور چندین صفحه بروشور با طراحی‌های مختلف که به جرات همگی آن‌ها برای یک بروشور زیاد هم هست. این نمونه‌ها برای پوستر نیز قابل استفاده است.

مجموعه آیکون تخت برای اپلیکیشن

آیکون‌های وکتور flat مثل آنتن، سرچ و جستجو، قفل، دانلود و آپلود، تماس‌های دریافتی و رد شده، تقویم، ساعت، خرید و فروشگاه و ... برای استفاده در App

افکت متن زیبا با رنگ نارنجی آینده‌نگرانه

وکتور افکت و فونت متن برای طراحی‌های فانتزی مثل تخفیف‌ها و کمپین‌های فروشی که این نوع استایل‌ها برایشان جذاب خواهد بود.

مجموعه آیکون وب کاربردی

مجموعه آیکون‌های وکتور کاربردی برای وب مثل لوکیشن، کاربر، قفل، زوم، sync، اشتراک‌گذاری، منو، تنظیمات و ... قابل دانلود در سایت بانک عکس

علائم و آیکون‌های موارد آموزشی با سبک outline

آموزش و یادگیری چندین علائم و نشانه دارد، چندین موضوع و فعالیت مرتبط که بعضی با یک نقش و آیکون قابل نمایش هستند. بانک مجموعه‌ای از این علائم برای شما آماده دانلود کرده است.
بیشتر