PSD افکت

افکت متن سه بعدی لایه‌باز با طرح رد ولوت

متون در پوسترها، بنرها و پست‌ها غالبا به شکل ساده و بدون افکت نمایش داده نمی‌شوند. افکت‌ها، متن‌های مهم شما را به چشم می‌آورد.

افکت متن لایه‌باز سبز رنگ با نشانی از طبیعت

در مناسبت‌هایی که ما طبیعت را زنده نگه می‌داریم یا حداقل کمی به زنده نگه داشتن آن توجه می‌کنیم شاهد طرح‌هایی با این موضوع هستیم. المان‌های طبیعت که در این فایل psd قرار گرفته‌اند کاملا قابل تغییر می‌باشند.

افکت متن لایه‌باز رنگ‌های وحشی

این قالب متن در طرح‌های کارتونی و غیرجدی استفاده می‌شود. رنگ نارنجی خاص این طرح به همراه برگ‌ها نمونه‌ی جذابی در کنار حالت متن به وجود آورده است.

افکت متن لایه‌باز سه بعدی لوگو

لوگوهایی تشکیل شده از متن یا خطوط ساده می‌تواند در این قالب psd قرار گیرد. متن مُهر یا برچسب‌های دیگر نیز می‌تواند در این قالب نمایش داده شود.

افکت استایل متن سه بعدی با طرح فلز داغ و گداخته

فلزی به شکل متن شما در طراحی‌های مدرن که همه چیز منظم و موقر به نظر می‌رسد باید جذاب باشد. حتما دانلود کنید و امتحان کنید.

افکت متن با استایل آب و ماهی سه بعدی

آب نشانه‌ی زندگی و زنده بودن دارد. در طراحی‌ها با استفاده از این نماد می‌توان پیام جریان بودن و زنده بودن را نشان داد.

مجموعه رنگارنگ لنزهای شعله‌ور به صورت لایه‌باز

برای استفاده در طرح‌هایی که نیاز به جرقه، منبع نور، فوکوس روی نقطه و ... دارید می‌توانید از این فایل psd استفاده کنید.

افکت لایه‌باز متن جعبه سیریال یا غلات صبحانه

افکت‌های متن و فونت‌ها را نباید به دید استفاده برای یک فایل دید. با تغییر رنگ، افکت و ... در این فایل‌های psd می‌توان از آن افکت‌های دیگری ساخت و در پوسترها و بنرها قرار داد.

فایل psd تبریک سال نوی میلادی با چراغ‌های نئون

افکت‌های متن و فونت‌ها وقتی به صورت لایه‌باز باشند می‌توانند هر متنی را در خود جای دهند. بانک عکس نیز یک فایل psd لایه‌باز با چراغ‌های نئون برای شما آماده کرده است.

افکت متن psd فلز زنگ زده

فایل لایه باز متن با افکت فلز زنگ زده و پوسیده که می‌توان یک یا دو کلمه با آن نوشت و منتشر کرد. همچنین حالت‌ها و رنگ‌های دیگر نیز با این افکت قابل طراحی است.

نمونه نقاشی استایل متن سه بعدی psd

سبک ظاهری نوشته‌ی شما می‌تواند یک نقاشی یا گرافیتی باشد. با دریافت این فایل لایه باز می‌توانید متن‌های خود را بدین شکل نمایش دهید.

قالب لایه باز متن سه بعدی سفارشی

یک قالب متن عالی قابل سفارشی‌سازی برای متن‌های شما که در بانک عکس انواع این قالب‌ها را می‌توانید بیابید.

قالب متن سه بعدی آماده لایه باز

کارهای سریع و دقیقه نودی می‌تواند ساده و بدون افکت نباشد. این فایل psd آماده‌ی متن شماست. آن را دانلود کنید و در ۲ دقیقه متنی زیبا و جذاب بسازید.

فونت و افکت متن آهن سرد سه بعدی به صورت لایه باز

افکت متن آهن سرد 3D یکی از چند افکت متنی است که بانک عکس برای شما آماده‌ی دانلود کرده است. طرح زیبای آن را می‌توان با فونت‌ها و رنگ‌های دیگر نیز امتحان و استفاده کرد.

افکت 3D متن به سبک دیوار شیشه‌ای

فایل لایه باز افکت سه بعدی برای متن به صورت دیوار شفاف و شیشه‌ای که قطعا تنها به همین حالت نباید از آن استفاده کرد.

افکت متن 3D لایه‌باز با نام روباه

شاید انتخاب نام روباه برای این افکت سه بعدی نام دقیقی نباشد، ولی بخاطر زیبایی این حیوان زیبا تصمیم گرفتیم نام این فایل را نیز روباه قرار دهیم. این فایل psd را دانلود کنید و آن را در رنگ‌های دیگر نیز برای کارهای خود امتحان کنید.

افکت متن لایه باز آب نبات

عمده متونی که در بنرها و پوسترها به نمایش می‌گذاریم جلوه‌هایی دارند که متن را بیننده چشم‌نواز می‌کنند و بعضا می‌توانند چشمان مخاطب را به خود بدوزند. افکتی با نام آب نبات برای شما منتشر کردیم تا شیرینی خلق پوسترهای زیبا برای شما دوچندان شود.

قالب متن سه بعدی آبی به صورت psd

متن‌های طراحان همگی نباید یک‌شکل باشند، یکی بزرگ‌تر، یکی کوچیک‌تر، یکی قرمز، یکی مشکی و حالا یکی سه بعدی با رنگ آبی. البته رنگ این قالب متن سه بعدی قابل تغییر است کافی‌ست دانلود کنید تا مطابق میل خود استفاده کنید.

افکت متن نئون قرمز و آبی

تیترها و نوشته‌ها در طراحی پوستر و بنر و ... باید ویژگی‌های داشته باشند تا برای چشمان مخاطب را به خود بدوزند، افکت نئون یکی از آن ویژگی‌هاست.

فونت استایل لایه باز سه بعدی طرح برف

با نزدیک شدن به فصل زمستان طرح‌های گرافیکی نیز حال و هوای برفی به خود خواهند گرفت.