PSD وب

نمونه پست‌های شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرام

یک دسته نمونه پست اینستاگرام به صورت لایه‌باز که می‌تواند محتوای شما را در قالبی جالب به نمایش درآورد.

تمپلت آبی‌رنگ لایه‌باز بنر اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی ویژه مبلمان

جای بهترین محصولات در ویترین و امروزه جای بهترین محصولات در پست‌های شبکه‌های اجتماعی است.

نمونه پست ساده و زیبا برای اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی

پیج شما در اینستاگرام باید در نگاه نخستِ مخاطب منظم و با محتوای تصویری و متن اختصاصی باشد. امروزه استفاده از قالب برای همه یا بعضی از پست‌های اینستاگرام به کرات دیده می‌شود. پس ما نیز یکی از این قالب‌ها را به صورت فایل PSD برای شما آماده کردیم.

تمپلت وب لایه‌باز آژانس دیجیتال مارکتینگ و خدمات سئو

امروزه چینش محتوای هر سایت از اصولی تبعیت می‌کند که این اصول منجر به بیشترین نرخ تبدیل کاربر به مشتری می‌شود. دوست دارید این اصول را در یک نمونه زیبا و جذاب ببینید؟ پس همین حالا این فایل PSD را دانلود کنید.

تمپلت بنر منوی غذای رستوران برای شبکه‌های اجتماعی

رستوران‌ها به طور مستقیم با مردم و مصرف‌کننده‌های نهایی سروکار دارند. بنابراین فعالیت آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی امری حیاتی است. این فایل PSD یک نمونه بنر برای این رستوران‌ها، کافه‌ها و تهیه‌های غذاست.

قالب آماده پست اینستاگرام برای مشاورین املاک

از آن‌جا که بخشی از کار مشاورین املاک به طور مستقیم با مشتریان حقیقی در ارتباط هستند پس یک پیج اینستاگرام از طریق بازاریابی محتوایی می‌تواند منجر به جذب مشتری برای آنان باشد. این فایل PSD تمپلت پست اینستاگرام می‌تواند یکی از قالب‌های این پیج‌ها باشد.

قالب قرمزرنگ اینستاگرام برای جمعه سیاه

بلک فرایدی یا جمعه سیاه روزی برای تخفیف‌های بزرگ و فروش محصولات است. پیج‌های اینستاگرام فروش محصولات در این ایام کمپین جمعه سیاه راه‌اندازی می‌کنند و پست‌های خود را در قالبی جذاب مثل این فایل psd منتشر می‌کنند تا خریداران جذب شوند.

بنر لایه‌باز انتشار عکس‌ها در شبکه‌های اجتماعی

عنصر اصلی شبکه‌های اجتماعی انتشار پیامی در قالب عکس و متن است. این فایل PSD یک نمونه زیبا برای انجام این کار است.

بنر مربعی لایه‌باز سفر در تعطیلات

یک نمونه فایل psd دیگر مخصوص مسافرت و تورهای مسافرتی که البته می‌توان از آن برای مشاغل یا موضوعات دیگر نیز استفاده کرد.

تمپلت مربعی پست اینستاگرام مخصوص تورهای مسافرتی

نمونه فایل PSD قالب اینستاگرام مخصوص تورهای مسافرتی که یکی از ساده‌ترین و در عین حالا کامل‌ترین و جذاب‌ترین در بین قالب‌های «بانک عکس» است.

تمپلت‌های لایه‌باز داستان‌محور برای آن‌ها که اهل سفر هستند

قالب‌های آماده PSD برای بلاگرها و کاربرهای شبکه‌های اجتماعی که همیشه در حال سفرند یا برای کسب‌وکارهایی که در زمینه تور و برنامه‌ریزی سفر فعالیت می‌کنند.

نمونه بنر تبلیغاتی فروش ویژه به صورت لایه‌باز

فایل PSD تمپلت بنر فروش ویژه محصولات برای استفاده در کمپین‌های تخفیف و ...

نمونه بنر غذای ویژه سرآشپز برای شبکه‌های اجتماعی

فایل لایه‌باز یا PSD تمپلت بنر برای انتشار و معرفی غذای ویژه رستوران‌ها در شبکه‌های اجتماعی. رنگ‌های این پست با غذاهای ایرانی یا فرنگی کافه‌ها و تهیه‌های غذا و ... هارمونی دارد.

تمپلت لایه‌باز شبکه‌های اجتماعی مخصوص عناوین پست‌ها

امروزه کاور پست‌ها در اینستاگرام بسیار اهمیت بیشتر پیدا کرده است. مخاطب می‌خواهد با نگاه به لیست پست‌های شما متوجه عنوان و موضوع هر پست شود پس باید کاور آن پیج گویای عنوان یا تیتر آن پست اینستاگرام باشد.

تمپلت لایه‌باز آبی مینیمال پست و استوری اینستاگرام

طرح‌های مختلف کمپین‌های فروش محصولات در سایزهای پست یا استوری به رنگ آبی. رنگ این نمونه طرح‌ها قابل تغییر است و شما می‌توانید با توجه به رنگ سازمانی خود آن را ادیت کنید.

قالب لایه‌باز پویای زرد و سفید اینستاگرام

قالب و الگوی عکس و متن در پست اینستاگرام با ترکیب رنگ‌های جذابی همچون سفید و زرد. دقت کنید شما هر عکسی را می‌توانید به جای عکس داخل قالب قرار دهید.

تمپلت‌های لایه‌باز استوری اینستاگرام برای مبلمان

استوری‌های پیج‌های بیزینسی اینستاگرام شامل تخفیف‌ها و کمپین‌های این کسب و کارهاست. قطعا برپایی این کمپین نیازمند طراحی‌های جذاب و عالی است. پس برایتان یک فایل PSD آماده کردیم تا کارتان ساده‌تر شود.

تمپلت لایه‌باز پست اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی با موضوع غذا

این روزها اکثر رستوران‌ها و کافه‌هایی که غذا سرو می‌کنند در یک پیج اینستاگرام اقدام به معرفی غذاها یا اطلاع‌رسانی اتفاقات و ارائه تخفیف و ... می‌کنند. این‌جا برایتان یک نمونه فایل PSD آماده کردیم که در این پیج‌ها استفاده کنید.

بنر لایه‌باز مربعی دیجیتال مارکتینگ

فایل psd با ابعاد مربع برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی، سایت‌ها و کسب‌وکارهایی که در فضای آنلاین به دنبال تبلیغ و بازاریابی هستند.

قالب بنر لایه‌باز برای اینستاگرام شرکت‌ها

کسب‌وکارها و شرکت‌هایی که در اینستاگرام در زمینه تولید محتوا فعالیت می‌کنند نیاز به قالب برای پست‌های خود دارند. چی بهتر از یک قالب psd لایه‌باز می‌تواند این نیاز را برطرف کند؟

بنر لایه‌باز مربعی بیزینسی شبکه‌های اجتماعی

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال نیاز به توزیع محتوا در شبکه‌های اجتماعی دارد. بنرها و تبلیغات‌هایی که در سایت‌ها، پیج‌ها و کانال‌ها منتشر می‌گردد تا هدف موردنظر به دست آید.

قالب بنر مربعی ویژه برای منو غذای رستوران مخصوص کریسمس

رستوران‌ها به مناسبت‌های مختلف غذای مخصوص آن مناسبت را آماده‌ی سرو می‌کنند و برای معرفی آن در شبکه‌های اجتماعی یا تبلیغات در فضای آنلاین بنری با حال و هوای آن روز طراحی می‌کنند.

۹ نمونه بنر لایه‌باز اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی

زندگی شما پر از ماجراجویی و رفتارهای اجتماعی‌ست که می‌خواهید آن را در شبکه‌های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید. این‌جا ما یک قالب زیبای psd آماده کردیم تا محتوا را در این قالب شکیل نمایش دهید.

قالب مربعی مدرن پست اینستاگرام

قالب زرد تار شده مربعی پست اینستاگرام برای پویا شدن پیج شما. این تنها قالب بانک عکس نیست در سایت به دنبال دیگر قالب‌ها مطالق نیازتان باشید.

طراحی صفحه وب‌سایت‌های مالی و حوزه پول

فایل لایه باز ui طراحی سایت کار شما را برای طراحی یا ایده گرفتن برای طراحی یک سایت خاص راحت می‌کند. بانک عکس نیز دنبال راحت کردن شماست.

قالب آماده وب‌سایت چند منظوره لایه باز

قالب وب‌سایت‌ها از نظر محتوایی باید یک ترتیب صحیحی را دنبال کنند تا کاربرها به هدف نهایی مثل فروش، ثبت‌نام، مطالعه خبر و ... برسند. این قالب آماده سایت نیز یکی از بهترین قالب‌های طراحی شده است که تنها نباید از آن برای طراحی استفاده کرد، ترتیب و جاگذاری محتواها نیز مهم است.

نمونه وب‌سایت لایه باز صبحانه‌ی کافه و رستوران‌ها

همه‌ی کافه‌ها و رستوران‌ها سایت ندارند اما تقریبا همگی پیج دارند و این فایل لایه باز دست طراحان را برای استفاده یا ایده گرفتن از طرح‌ها باز گذاشته است.

نمونه طراحی اپ و بروشور با رنگ آبی سال ۲۰۲۰

رابط کاربری ui اپ‌ها و سایت‌ها فقط چیدمان زیبا و موزون اجزا و عناصر نیست، بلکه باید تجربه کاربر را نیز همیشه درنظر داشت. این‌جا یک نمونه طراحی مطابق رنگ آبی سال ۲۰۲۰ برایتان آماده کردیم.

فایل لایه باز نمونه پست اینستاگرام به رنگ آبی

یکی از راه‌های افزایش بازخورد مثبت در پیج‌ها استفاده از عکس به همراه تیتر روی آن است. این‌جا یک نمونه لایه باز را می‌توانید دریافت کنید.

مجموعه تمپلت وب‌سایت برای رستوران‌های هندی

تعداد رستوران‌های هندی در ایران به تعداد یک دست هم نمی‌رسد اما در این مجموعه ایده‌هایی وجود دارد که طراحان می‌توانند چشم‌های رستوران‌داران و مهمانان رستوران‌ها را به وجد بیاورند.
صفحه  از ۲