وکتور وب

طرح عالی بنر فروش به سبک پاپ‌آپ

وکتور طراحی بنر فروش به سبک پاپ‌آپ که می‌تواند بنر، پوستر یا بخشی از آن‌ها باشد. همه‌ی اجزای این فایل در نرم افزار illustrator قابل تغییر است.

بنر مدرن فروش محصولات برای شبکه‌های اجتماعی

بنر آماده وکتور برای راه‌اندازی کمپین‌های فروش محصولات شما که البته می‌توان با اعمال تغییراتی در آن استفاده‌های دیگری نیز از آن کرد.

وکتور صفحه فرود با مفهوم آزمون آنلاین برای وب سایت

صفحه فرود یا Landing Page، صفحه‌ای ساده و مجزا در وب‌سایت شماست که به هدف جذب کاربر یا یک تبدیل (Conversion) ایجاد شده است. این‌جا در بانک عکس یک نمونه صفحه فرود برای آزمون آنلاین آماده دانلود داریم.

بنر وکتور قابل ویرایش فروش در اینستاگرام

کمپین‌ها در اینستاگرام غالبا به یک فرم منتشر می‌شوند و تنها محتوا در آن‌ها تغییر می‌کند. ما برای شما یک قالب زردرنگ وکتور آماده کردیم تا در پیج خود استفاده کنید و نرخ تبدیل خود را افزایش دهید.

وکتور صفحه فرود سایت هوشمند مصنوعی با چهره‌ی کم‌رنگ شده

صفحه فرود یا لندینگ پیج یک صفحه از سایت است که آن را به عنوان نقطه‌ فرود یک بازدیدکننده گویند. یا به صفحاتی گفته می‌شود که دروازه‌ ورود بازدیدکننده به ‌سایت هستند. اهمیت جذب کاربر در نخستین ورود بسیار بالاست و هر چه طراحی صفحه فرود مورد پسندتر کاربر باشد، شما نیز به هدف خود بیشتر نزدیک شده‌اید.

مجموعه نمونه بنر فروش ویژه کریسمس

کمپین‌های فروشی که فروشندگان هر از چندگاهی به راه می‌اندازند نیاز به بنر و طراحی متناسب با کمپین دارد. یکی از این کمپین‌ها که هر ساله برگزار می‌شود کریسمس است.