طراحی و دکوراسیون طراحی محیطی

باغی برای پروانه ها

طراحان امروزی از الگوریتم ها و مواد عجیب و جالبی برای پروژه های خود استفاده می کنند. «باغ پرنده ها» یکی از پروژه هایی با وسعت ۲.۵ هکتار است که اخیرا توسط 3deluxe در جزیره نور واقع در امارت متحده عربی اجرا شده است.این عمارت زیبا با سقفی به رنگ طلایی و طراحی جالب، گونه های خاص و متنوعی از پرندگان را در خود جای داده است.

خانه ای از جنس و در قلب جنگل

زندگی های مدرن امروز ما را به جایی رسانده اند که تنها به مادیات فکر می کنیم و برای آنچه که در زندگی هایمان گم کرده ایم خودمان را هم فریب می دهیم. سکوت و آرامش ذهنی چیزی است که در روزمره گرایی های زندگی هر روزمان آن را گم کرده ایم. با وجود اینکه خانه هر فرد بهترین جا برای تکاندن بار این خستگی ها است، اما فراموش نکنید که زندگی در دل جنگل و در یک کلبه چوبی، حتی در مدتی کوتاه می تواند در این روزهای شلوغ و پر رفت وآمد زندگی شهری مانند معجزه ای روح شما را تازه کند.

20 ایده خلاقانه برای یک گلخانه زیبا

آیا تصمیم دارید تا دکور باغ خانگی خود را تغیر دهید. نکته اینجاست که بسیاری ازما در طول زمستان به کل رسیدگی به باغ خود را فراموش می کنیم. با نزدیک شدن به فصل بهار بهترین زمان برای راه انداختن یک باغ زیبا نیز فرا می رسد. در این مجموعه می خواهیم 20 مورد از بهترین ایده های خلاقانه ای که می توانید در خانه های خود پیاده کنید را به شما معرفی می کنیم.

ساختمانی برخواسته از یک شکاف

"Plasma Studio" یک شرکت معماری و طراحی با شعب مختلف در انگلستان، ایتالیا و چین است. این شرکت در یکی از فعالیت های اخیر خود اقدام به ساخت یک پروژه مسکونی در دامنه کوهستان و در کناره یک محوطه مسکونی در Dolomites کرده است. حجم پروژه با در نظر گرفتن المان های کاربردی مورد نیاز جهت جای دادن شش آپارتمان مستقل با هسته چرخشی مشترک تعیین شده. یک برش اصلی ورودی و تقسیم بندی های داخلی فضا را مشخص می کند.در واقع المان و امضا اصلی این ساختمان همین برش است. از هر طرف این شکاف خطوط دیگری منشعب می شوند که در طراحی کلی در واقع تبدیل به حفاظ و نرده برای بالکن ها شده است.

پل سولوسبوره

پل سولوسبوره واقع در کشور سوئد به طول ۷۵۶ متر در سال ۲۰۱۲ ساخته شده است. شرکت Ljusarkitektur نورپردازی این پل را طراحی و پیاده سازی کرده است.