bankax.ir | بانک عکس

چوب های کهن، اکریلیک های مدرن
به جای تعمیر و بازسازی چهره قدیمی مبلمان آنتیک، تاتیانا فریتاس با استفاده از قطعات اکریلیک نیمه شفاف چهره ای جدید به این اجسام می دهد. این مجموعه که با نام ( صندلی قدیمی جدید من ) رونمایی شده است، جلوه ای فریبنده و خیال انگیز را در برابر چشم بینندگان قرار می دهد.
۳۶۱۶۴ بازدید
میزهایی ساخته شده از طریق ادغام رزین و برش سنگ مرمر
با این اثر هنری منحصر به فرد، آرامش اقیانوس و راحتی را به اتاق نشیمن خود بیاورید.
۲۹۶۶۸ بازدید
یک صندلی هنری و کاربردی
وجود گره ها در چوب، حکاکی بر روی آن را کار دشواری می کنند.جانسون شش ماه در سال ۲۰۱۴ بر روی تنه درختی که در یکی از اقامتگاه های فصلی قطع شده بود، صرف و این صندلی بسیار زیبا را خلق کرد.
۶۴۹۰ بازدید
از جمله صندلی های متفاوت و سرگرم کننده
صندلی که طراحی آن از ساختار استخوان تقلید کرده است و کیسه های هوایی که بر روی این صندلی قرار می گیرد، درست مثل سلول های پوستی ما هستند.
۳۰۹۱ بازدید
شهربازی برای گربه ها
این میز به افراد پرمشغله و گربه های کسل کمک می کند که بتوانند کنار هم، همزیستی مسالمت آمیزی داشته باشند. تونل ها و حفرهای این میز چوبی می تواند وسیله بازی خوبی برای گربه های خانگی باشد.
۱۶۰۳ بازدید
با خیال راحت در محل کار خود بخوابید
در این پست برای افرادی که دوست دارند دفتر کارشان محل زندگیشان باشد و یا اینکه در محل کار خود امکان استراحت را داشته باشند، ایده ای فوق العاده داریم. " Mira Schroder" طراحی است که برای این دسته از افراد ایده ای خاص را ارئه کرده است. این میز که در واقع قابلیت تبدیل شدن به یک تخت نرم و راحت را نیز دارد، در ابعادی طراحی شده است که قابلیت استفاده در هر سایز اتاق را داشته باشد. این میز تنها با فشار یک دکمه از حالتی به حالت دیگر تبدیل خواهد شد. سطح میز به قدری بزرگ است که می تواند یک میز کار فوق العاده راحت و جادار باشد. در عین حال در این میز فضایی هم برای قرار دادن وسایل شخصی و لوازم التحریر در نظر گرفته شده است که آن را تبدیل به یک وسیله تمام عیار برای کارمندانی می کند که محیط کار و زندگیشان مشترک است.
۱۲۱۰ بازدید
طرحی نو برای دکوراسیون خانه های کوچک
تمام زندگی مدرن امروزی در صدد است تا لوازمی را ارائه کند که بتواند با یک فیزیک ثابت حداقل دو کاربرد را در بر داشته باشد. "Elena Sidorova" یکی از افرادی است که در این زمینه فعالیت کرده و می توان گفت که از جمله بهترین این لوازم را او به بازار ارائه کرد است. در حالت عادی این وسیله یک مبل راحتی به نظر می آید. اما این مبل قابلیت این را دارد که از بخش مرکزی باز شده و تبدیل به یک تخت راحت، زیبا و کم جا شود.
۱۵۰۹ بازدید
جاذبه در طراحی صندلی
گرچه خوابیدن بر روی این صندلیهای دشوار است، ولی می توان به راحتی بر روی آن دراز کشید. جاذبه و حفظ تعادل در صندلی ها باعث شده است که در ۴ وضعیت متفاوت تنظیم شود.
۵۳۹۰ بازدید
هرج و مرج در طراحی قفسه
یافتن نظم در بی نظمی می تواند توصیف مناسبی برای قفسه های Cubrick باشد.با باز کردن درب این قفسه ساختار متفاوتی را می توان مشاهده کرد. این قفسه از معکب و توسط یک طراح صنعتی ساخته شده است.
۱۱۵۳ بازدید
بانوج های مدرن
خالی کردن فضای اتاق خواب با این تخت های آویز کار بسیار راحت تری خواهد بود. با اینکه این تخت ها می تواند نمایی کلاسیک از تخت های بانوج باشد، اما طراح آن ها " Wiktor Jazwiec"، بدون شک تصمیم داشته است تا ایده ای نو در ساخت این تخت ها به کار بگیرد. این طراح هلندی این تخت های دو نفره را به گونه ای ساخته است که به کمک چهار طناب ضخیم از سقف آویزان بماند. این تخت ها بیشترین فضای ممکن از اتاق را به شما اختصاص می دهد. این تخت ها مجهز به سیستم بالا بر هستند که علاوه بر امکان جمع کردن تخت از فضای اتاق به شما این امکان را می دهد تا بتوانید ارتفاع تخت خود را هر طور که می خواهید تنظیم کنید.
۱۷۵۱ بازدید
صفحه  از ۷
تازه ها
پربازدیدها
پربحث ترین