مد و پوشاک زنانه

طرحی در پیچ و تاب چشم ها

نام من "Tal Peleg" است.از زمانی که به یاد می اورم هنرمند بودن و سر و کار داشتن با این واژه بخش بزرگی از زندگی مرا اشغال کرده بود. طراحی، نقاشی و عکاسی، همه و همه از علایق من بوده و هستند. یکی از راه هایی که به من کمک کرد تا بتوانم تمام این سه را در کنار یکدیگر داشته باشم طراحی چشم بود. در واقع چشم ها برای من تبدیل به بوم های نقاشی شدند. آرایش یکی از بی نظر ترین انواع هنر است. از این طریق می توانم از چشم هایم برای بازگوی داستان ها و آنچه در درونم دارم استفاده کنم. خطوط منحنی پلک و استفاده طبیعی و به جا در این نقاشی یکی از مهمترین نکاتی است که در این مجموعه از آن استفاده کرده ام.

معجزه ای به نام آرایش

موضوع آرایش و میک آپ در خانوم ها مسئله ای است که در برخی افراد تبدل به معضل شده است. برخی از خانوم ها به جایی می رسند که بدون آرایش تمام اعتماد به نفس خود را از دست می دهند. "Nikkie" یک کاربر فعال اپلیکیشن youtube است. او در این وب سایت به دلیل ویدئوهای آموزش میک آپ شهرت خاصی پیدا کرده است. بعد از گذشت مدتی از شیر این ویدئوها در youtube عده ای از زنان شروع به پخش عکس های خود در اینستاگرام کردند به شکلی که تنها نیمی از صورت خود را آرایش کرده بودند. در زیر تمام این تصاویر # ThePowerOfMakeup دیده می شود. عده ای از خانوم ها از آرایش کردن لذت می برند، عده ای حس بهتری از بیرون رفتن با آرایش پیدا م کنند و اما برخی هم در این بین هستند که آرایش کردن را به عنوان یک هنردنبال می کنند.

یک اثر هنری روی موهای دخترم

نام من " Shelley Gifford" است. من اهل ملبرن هستم و یک دختر به نام Grace دارم. از زمانی که یک دختر بچه بودم بافتن موها را دوست داشتم و از هر فرصتی برای درست کردن موی خانوم ها و دخترهای فامیل استفاده می کردم. تا آن زمان تنها دوبافت فرانسوی و یونانی را بلد بودم تا اینکه در آپریل سال 2014 در یکی از شبکه ها اجتماعی با گروهی آشنا شدم که مدل های بسیار متنوعی از بافت ها را به نمایش گذاشته بود و من حتی تا به حال نام آن ها را هم نشنیده بودم. بعد از این تجربه، شروع به تمرین کردم و کارهایم را روی اینستاگرام و فیس بوک به نمایش گذاشتم. هنوز هم دوست دارم تا مدل های بیشتری را یاد بگیرم و آن ها روی موهای دختر کوچکم پیاده کنم.