bankax.ir | بانک عکس

حیات وحش با بازی لگو
مجموعه ای از حیات وحش در بازی لگو که توسط هنرمند؛ Mike Doyle؛ در کتابی به نام «Beautiful LEGO Wild» جمع آوری شده است.
۱۶۹۳ بازدید
دنیایی از بازتاب آیینه ها
آنچه در مردمک چشم های یک زن رسوخ می کند و از آن به بیرون تراوش می کند بخشی از روح اوست. زمانی که در بازتاب ان مردمک ها دقیق شوید، خواهید دید که آنچه از روح یک زن در چشم های او پیداست، جهانی است کاملا متفاوت از آنچه که بیرون از این چشم ها دیده می شود.
۱۳۵۰ بازدید
گالری هایی در زیر آب و بتن
" Erik Vestman" و " Nils Petter" دو هنرمندی هستند که مجموع های خود را در غیر معمول ترین امکان ممکن به نمایش می گذارند. در مجموعه جدید این دو هنرمند که تا حدودی هم میتواند ترسناک محسوب شود، تصاویر و عکس ها در عمق کمی از آب معلق غوطه ور هستند. نام این مجموعه اوفیلیای غرق شده است. یک بار دیگر هم دیده شده بود که ایندو در حال آماده سازی یک فضای خالی بتنی در زیر یک اسکله قدیمی برای راه اندازی یک گالری هستند. هنرمندان این مجموعه بعد از راه اندازی این گالری در زیر اسکله به راحتی بیان کردند که وقتی در حال تمیز کاری این حفره بودند هیچ ایده ای نداشتند که در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد.
۱۴۹۶ بازدید
تغییر چهره پیرامون ما
یک طراح استرالیایی به نام " Domenic Bahmann" سعی دارد تا با هنر خود معنا و مفهوم دیگری به اشیاء روزمره بدهد. او پاندا را با جوراب های بچه گانه می کشد، یک خوک با دکمه ای به جای دماغ و تغییرات با نمک دیگری که می تواند نگاه شما را به زندگی تغییر دهد. در دنیا این هنرمند هیچ چیز عادی وجود ندارد و هر چیزی هدف غیر از ماهیت اصلی خود را دنبال می کند.
۱۰۷۱ بازدید
عقاید مینیمالیستی خوراکی ها
" Peechaya Burroughs" یک هنرمند استرالیایی تبار است که اخیرا آثار او در شبکه اینستاگرام سر وصدای زیادی به راه انداخته است. او در این مجموعه از سوژه های خوراکی استفاده کرده است که عقاید مینیمالیست را تداعی می کند.
۱۸۴۲ بازدید
یک اثر هنری در بشقاب
طراح و دیزاینر غذا " Keville Joyce" با همکاری یک عکاس به نام " Agustín Nieto" با استفاده از خوراکی ها ایده های جالبی را به مرحله اجرا رسانده اند. این دیزاینر خوش ذوق طرح های جالبی را با استفاده از مواد غذایی در بشقاب های ساده ایجاد کرده و عکاس همراه او این آثار هنری را به ثبت رسانده است.
۱۵۶۲ بازدید
دور ریختنی‌هایی برای خلق جاودانه‌ها
وقتی شما یک هنرمند باشید، تمام اشیائی که در اطراف شما باشند می‌توانند جرقه‌ای شوند برای خلق یک اثر هنری. " Joe Black" هنرمند لندنی تبار، با استفاده از هر آنچه در زندگی روزمره ما به‌کار می‌رود و یا حتی قرار است دور ریخته شود چهره‌هایی را خلق کرده است که می‌تواند شمارا حیرت‌زده کند.
۲۷۷۷ بازدید
هنر و آداب و رسوم شام
سری عکسهایی از ساخته های کارگردان هنری استرالیا Sonia Rentsch، در همکاری با عکاس Scott Newett.
۱۱۰۸ بازدید
مجسمه های حیوانات و حشرات در زیر روکش های قلاب دوزی شده
Joana Vasconcelos؛ هنرمند پرتغالی؛ پوشش هایی را برای مجسمه های حیوانات و حشرات قلاب دوزی کرده است. اگر با دقت به این قلاب دوزی توجه کنید، مهارت این هنرمند را در نحوه پوشش دهی مجسمه ها می توان دید.
۱۹۶۶ بازدید
صفحه  از ۵
تازه ها
پربازدیدها
پربحث ترین