bankax.ir | بانک عکس

ترکیب دو عکس به صورت هنرمندانه و نتیجه جالب آن
نگران نباشد؛ اگر شما به این عکس ها نگاه می کنید و از آنچه که می بینید مطمئن نیستید. چشم شما به تست و مانیتورتان به تعمیرات احتیاج ندارد. چرا که این تصاویر در یک وب سایت هنری روسی و با استفاده از تکنیک های هنری درست شده است. عکس هایی که در شبکه اینترنتی وجود دارد و با هم ترکیب شده اند.
۳۱۶۲ بازدید
تصویرسازی های جالب اولگ گرت
Oleg Gert هنرمند روسیه ای خالق این آثار هنری می باشد.
۱۷۸۲ بازدید
نقاشی های ساخته شده از کتاب ها
یک هنرمند اهل لس-آنجلس به نام "Mike Stilkey" با استفاده از کتاب، آثار هنری خاصی را در معرض نمایش گذاشته است. این آثار ترکیبی است از جوهر، مدادرنگی، لاک الکل و رنگ روغن. موضوع این سازه ها از حیوان های انسان نما تا پرتره یک مرد یا زن متنوع هستند.
۱۳۷۴ بازدید
شخصیت های
نام خالق این مجموعه"DADA" است. او دوست دارد هر چیزی را نقاشی کند. به گفته او هنر، زبانی است برای برقراری ارتباط بدون نیاز به کلمات. او هنر را عرصه ای برای بِیان احساسات و عواطف می داند. عرصه ای که به او قدرت خلق می دهد. علاقه او به کارگردان معروف " Hayao Miyazaki" و شخصیت ها "Walt Disney" باعث شد تا او مجموعه پیش رو را طراحی و به نمایش بگذارد.
۲۵۳۵ بازدید
واقعیت و رویا، دو روی یک سکه
یک هنرمند آثار دیجیتال، به نام "Leo Rocha" در کارهای اخیر خود مجموعه را منتظر کرده است و در آن خیال و واقعیت را با باریک ترین مرزها از هم جدا کرده است. این ترکیب در برخی عکس ها میتواند حتی لحظاتی شما را به فکر فرو برده یا حتی کمی بترساند.
۱۵۳۵ بازدید
گذر عمر بر روی کاغذ
یک هنرمند کانادایی به نام " Winnie Truong" با استفاده از مداد شمعی مجموعه‌ای جدید را به تصویر کشیده است. در این نقاشی‌ها، به تصویر کشیدن صورت‌های طبیعی در کنار جمجمه‌ها و دقت به پیاده‌سازی جزئیات به بهترین شکل ممکن به بیننده این امکان را می‌دهد تا بتواند گذر عمر را بدون کوچک‌ترین زاویه‌ای نسبت به مرگ یا زندگی لمس کند.
۱۴۳۷ بازدید
امواجی برخواسته از دنیای درون
هنرمند فرانسوی" Marchal Mithouard" ملقب به "Shaka"در بخشی از آثار خود سعی کرده است تا ابعاد منحصر به فردی از احوالات انسانی را در لایه هایی از مخلوقات خود به تصویر بکشد. این مجموعه با عنوان " Onde de Choc" احوال انسانی را در زمان ها و موقعیت های مختلف نشان میدهد. شخصیت هایی که در این مجموعه به تصویر کشیده شده اند، متشکل از مجموعه امواجی هستند که با قدرت تمام می توانند احوال انسانی را به تصویر بکشند.
۳۰۵۲ بازدید
دنیایی در مرز خیال و واقعیت
"Amandine Van Ray" هنرمند استونایی، در مجموعه‌ای از آثار خود که در سبک سورئال ارائه شده است، مرز بین خیال و واقعیت را زیرپا می‌گذارد. این هنرمند در این مجموعه از کارهای خود المان‌های رئال و سورئال را در کنار یکدیگر به گونه‌ای جای داده است که ذهن هر بیننده‌ای به آن مشغول خواهد شد.
۱۵۹۸ بازدید
صفحه  از ۸
تازه ها
پربازدیدها
پربحث ترین