bankax.ir | بانک عکس

عکاسی که سفر می کند برای عکاسی از در و پنجره ها
ما اغلب در و پنجره را به عنوان یک ابزار کاربردی میشناسیم ولی اینبار یک هنرمند پرتغالی زیبایی آنها را به تصویر می کشد.
۳۸۶۴ بازدید
مجموعه عکس هایی از نیک فرانک
سری عکس های سیاه و سفید از معماری ساختمان ها که توسط هنرمند آلمانی نیک فرانک به تصویر کشیده شده است.
۱۴۹۷ بازدید
عکاسی از معماری های مجلل
Ivan Huang عکاس مستقر در تورنتو سعی کرده است که در مجموعه عکس های معماری خود، زیبایی و عظمت ساختمان و عمارات را به تصویر بکشد.
۵۲۲۵ بازدید
تصاویری در قاب پنجره های 200 ساله
جست و جو در خانه های قدیمی و متروک همیشه می تواند جذاب و سرگرم کننده باشد. یک عکاس هنرمند در خانه های قدیمی کند و کاو می کند و از بخش های جذاب این خانه ها عکاسی می کند. یکی از جالب ترین بخش های این خانه ها پنجره های آن ها و منظره ای است که از آن ها به چشم می خورد. برخی از پنجره های مجموعه ای که می بینید بیش از 200 سال از عمر آن ها می گذرد.
۱۶۵۴ بازدید
به چشم های من نگاه کن
یک عکاس خوش ذوق به نام " Andrei Mogan" پروژه ای را در سال 2014 آغاز کرد. هدف از این پروژه نه تنها نشان دادن بافت منحصر به فرد در چشم انسان ها بلکه تلاش برای به تصویر کشیدن انسان های پشت این چشم ها نیز هست. هر فرد در چشم خود، بافتی خاص و مخصوص به خود را دارد. بافت مردمک نیز مانند اثر انگشت در هیچ دو نفری شبیه به هم نیست.
۵۱۹۰ بازدید
کفش ها و دسر ها
مجموعه عکسی که می بینید، مجموعه تصاویری است که یک عکاس در صفحه اینستاگرام خود به نمایش گذاشته است. او در این عکس ها، دسر های جذاب و خوش طعم فرانسوی را ، البته در کنار کلکسیون کفش های شخصی خود به نمایش گذاشت هاست.
۱۳۷۸ بازدید
در کف راهروهای بارسلونا چه می گذرد
وقتی به بارسلونا فکر می کنید چه چیز هایی در ذهن شما نقش می بندد؟ "Guardi" ، " Sagrada Familia"، موزه پیکاسو، "La Rambla" ، فوتبال حرفه ای و هزار کلمه کلیدی دیگر ممکن است با شنیدن نام بارسلونا به ذهن شما برسد. نکته اینجاست که وقتی شما به این شهر بی نظیر و زیبا فکر می کنید، بدون شک چیزی راجع به راهروهای این شهر به ذهنتان نخواهد رسید. این چیزی است که به ذهن یک عکاس آلمانی به نام " Sebastian Erras" رسیده و بر اساس آن مجموعه پیش رو منتشر شده است.
۴۹۶۷ بازدید
عکس هایی که با اعصاب شما بازی می کنند
بخش " Adrenaline Issue" مجله " Kinfolk" از یک عکاس به نام "َAaron Tilley" و یک کارگردان هنری به نام "Kyle Bean" خواسته است تا لحظاتی پیش از وقوع اتفاقات ناخوشایند را برای شماره جدید این نشریه به تصویر بکشند. این مجموعه تاکید شدیدی بر رابطه بین پیش بینی های ذهنی انسان و عکس العمل های فیزیکی او دارد. پیش بینی که به صورت طبیعی ذهن هر فرد با دیدن این عکس ها انجام می دهد منجر به ترشح آدرنالین در بدن می شود، حتی اگر به واقع اتفاق بدی رخ ندهد.
۱۴۴۶ بازدید
صفحه  از ۱۴
تازه ها
پربازدیدها
پربحث ترین