هنری کاردستی

ایده ای نو برای بازیافت کتب قدیمی

" Cecilia Levy" هنرمندی است که با خلاقیت تمام توانسته است برای کمیک ها و رمان های قدیمی بهترین راه برای بازیافت را پیدا کند. به جای دور ریختن این کتاب ها، این هنرمند سوئدی، این کاغذها را تبدیل به حجم های کاغذی بسیار زیبایی کرده است. ممکن است در وهله اول این کار توهین به قداست یک کتاب به نظر بیاید اما زمانی که خروجی این پروژه را ببینید بدون شک شما هم به این نتیجه خواهید رسید که این کار نه تنها توهین به کتاب نیست بلکه می تواند مانع از دور ریخته شدن آن ها نیز بشود.

سوغاتی های سه بعدی

"Nick Forrow" یک هنرمند اهل پراگ است. یکی از بزرگترین دغدغه های این هنرمند سوغاتی هایی است که مردم در سفرهایشان به دور دنیا به عنوان نمادی از آن شهر یا کشور برای عزیزانشان می برند. تبدیل شدن سوغاتی ها به اجناس بی ارزش و ارزان قیمتی مانند پیکسل هایی با تصاویر شهرها، نکته ای بود که ذهن این هنرمند را درگیر کرد تا بتواند سوغاتی ها خاص و دوست داشتنی برای شهر و زادگاه خودش را خلق کند. نقاشی های سه بعدی که در آن ها معماری قرون وسطی شهر پراگ به چشم می خورد . این شهر یکی از مناطقی است که می تواند به بهترین شکل معماری دوران قرون وسطی را به نمایش بگذارد.

با غذای خود بازی کنید

شاید با خود فکر کنید بازی با غذاها کار کودکانه ایست. " Brock Davis" نظر دیگری دارد. این هنرمند که در رشته‌های مختلفی از هنرهای تجسمی فعالیت می‌کند با الهام گرفتن از شهر " Minneapolis" در آمریکا مجموعه‌ای خلق کرده است که مواد اولیه آن خوراکی هایی است که در خانه هرکدام از ما پیدا می‌شود. " Minneapolis" یکی از شهرهای صنعتی آمریکا است که در دهانه رود می سی سی پی و در مینسودای جنوبی قرار دارد.

مجموعه بی ضرر اثر Sonia Rentsch

طراح و آرایشگر استرالیایی Sonia Rentsch برای آخرین دوسالانه ژانویه، از گیاهان خشک شده برای ایجاد این ترکیب سرد "اسلحه بی ضرر" استفاده کرده است.

حیواناتی از جنس پشم

نام من تاتیانا است. من در شهر زیبای سنت پترزبورگ، روسیه زندگی می کنم، که از سال 2006، به ساخت این عروسک ها مشغول هستم. اسباب بازی های من از 100٪ پشم گوسفند به مدت 2 هفته با استفاده از چشم های شیشه ای ساخته میشوند.

چهارچوبی از اشیاء اطرافمان

چهارچوب هایی که از سیخ چوبی و توسط هنرمند آلمانی ساخته شده است. این مجسمه ها از مجموعه شخصی این هنرمند با عنوان «نقاشی در فضا» می باشد.
صفحه  از ۲