هنری هنر دیجیتال

تصویرسازی های سه بعدی

این آثار متعلق به هنرمند بسیار با استعداد مکزیکی El Grand Chamaco است، که اخیرا طراحی شده است.

تصویرسازی دیجیتال

این تصویرسازی ها برای شخصیت بازی های CCP طراحی شده است.

جادوی عکاسی

یک جمله معروف آلمانی هست که می گوید :«اگر آرزوهایت را دنبال نکنی هیچ گاه به آن ها نخواهی رسید.» یک کارگردان هنری به نام " Robert Jahns aka Nois" این جمله را سرلوحه فعالیت های هنری خود قرار داده است. در واقع می توان گفت که این عکاس هنرمند مانند جادوگری است که چوب خود در می آورد و با حرکت دستانش اتفاقات روزمره و خسته کننده را به تصاویری تبدیل می کند که تمام سلول های مغزی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. او در همکاری با عکاسان دیگر و دستکاری و ادیت عکس ها، آثار خلاقانه ای را به وجود می آورد که شاید هر جایی نتوانید مانند آن را پیدا کنید.

نگاهی دیگر به پیرامون زندگی روزمره

" The Uncomfortable" یکی از مجموعه های منتشر شده توسط طراح یونانی " Katerina Kamprani" است. او در زمینه طراحی و گرافیک از استعدادی ذاتی برخوردار است. او در پروژه حاضر وسایل و ابزار هایی که در زندگی روزمره از آن ها استفاده می کنیم را طراحی مجدد کرده و چیزهایی را که از نظرش ناراحت بوده اند را تغییر داده است.

ادغام جالب تصاویر با فتوشاپ

با یک نگاه دقیق تر به این مجموعه می توانید دریابید که عکس های " Stephen McMennamy" یک ادیت ابتدایی با نرم افزار فتوشاپ نیست. قسمت اعظم فتوشاپ هایی که در این سبک انجام می شود، تنها ادغام دو عکس است، اما مجموعه کارهای Stephen McMennamy نکات جالب و خیره کننده ای را در خود جای داده است. این هنرمند معتقد است برای خلق چنین آثاری تنها کافیست محیط اطراف خود را به دقت نگاه کنید تا بتوانید اشیائی را که میتوانند تضاد یا هماهنگی لازم را برای خلق چنین آثاری داشته باشند، پیدا کنید.

آمیزه ای از هنر دیجیتال و نقاشی 3D

" Rik Oostenbroek" هنرمند هلندی تبار، یکی از افراد شناخته شده در زمینه خلق آثار دیجیتال است. از بارزترین ویژگی آثار این هنرمند فرم های پویا و اشکال انتزاعی است. به گفته خالق اثر، مجموعه پیش رو ترکیبی از تایپو گرافی، نقاشی های سه بعدی، استفاده از سبک سورئال و ویرایش کامپیوتری عکس است.

انسان، دریچه‌ای به دنیایی نو

"Dan Mountford"، دانشجوی رشته طراحی و گرافیک در دانشگاه "Brighton" در بخشی از کارهای خود با ترکیب عکس و نقاشی‌های خلاقانه، آثار شگفت‌انگیزی را به نمایش گذاشته است. به نظر می‌رسد در این تصاویر خالق اثر سعی دارد تا با ورود به مرحله‌ای جدید از تصویرسازی هر انسان را دریچه‌ای جلوه دهد برای ورود به دنیایی جدید.

جلوه هنر دیجیتال در تصویرسازی های سه بعدی

طراح روسی " Maxim Shkret " پس از موفقیت در سری تصویرسازی های درنده خود، آثار هنری دیجیتالی جدیدش را با همان سبک موفق طراحی میکند.

تصویرسازی دیجیتال

تصویرسازی های دیجیتال از غول های رسانه ای و اشخاص مشهور، توسط هنرمند آمریکایی سام اسپرات

طراحی گرافیک های سه بعدی با عنوان «اتومبیل های در حال ایروبیک»

تصاویر سورئال از اتومبیل های کلاسیک که به شکل جعبه های تو خالی و پیوسته به هم توسط کریس لابروی ارائه شد. این آثار هنری عجیب و غریب موسوم به آیروبیک خودروها، با استفاده از خودروهای آمریکایی دهه 60 خلق شده‌اند. کریس لابروی با طراحی این خودروهای در هم تنیده، انگار قوانین فیزیک را به بازی گرفته است.

تصاویر سه بعدی

معمولا تصاویر در سینما با فرم، بافت و نوردهی ارائه می شوند. الیور وگل نیز با استفاده از نرم افزار، به خلق تصاویر سه بعدی پرداخته است.