دیدنی ها حیات وحش

پرواز طاووس

طاووس با بیش از دویست پر با اندازه های بلند، باعث شده است که این پرندگان سوژه های زیبایی برای هنر عکاسی باشند. اما اغلب آنها پرواز خود را از دید بازدید کننده ها پنهان می کنند و تعداد کمی از مردم فرصت دیدن زیبایی این پرندگان در هنگام پرواز هستند.

شکار و شکارچی از نگاهی دیگر

یک طراح هنرمند در یکی از مجموع های خود جای چشم های شکار وشکارچی را به کمک فتوشاپ با یکدیگر عوض کرده است. نتیجه این کار مجموعه بسیار جالبی است که تماشای آن را به شما هم پیشنهاد می کنیم.

کوسه های سفید در قاب دوربین

" George Probst" یک عکاس مکزیکی از دوران کودکی خود علاقه خاصی به عکاسی از کوسه ها داشته است. این هنرمند می گوید: در کنار ترس شدیدم از کوسه ها همیشه این حیوانات در نظر من موجودات ستودنی بوده اند. یکی از بزرگترین آرزوهای دوران کودکیم دیدن یک کوسه در دل حیات وحش بود اما خیلی دور از ذهن و دست نیافتنی به نظر می آمد. در سال 2006 به " Guadalupe" سفر کردم و با یک کوسه سفید مواجه شدم. با خود فکر می کردم که این آخرین باری است که ممکن است حیوان مورد علاقه ام را در این فاصله ببینم .

"Booboo" و دوربین

امروز نوبت آن رسیده است تا یک بانمک کوچک دیگر را به شما معرفی کنیم. این خوکچه هندی نامش "Booboo" است. این خوکچه بانمک علاقه خاصی به ژست گرفتن در جلوی دوربین دارد. صاحب او نیز از این فرصت استفاده کرده و عکس های بسیار زیادی از حیوان خانگی خود گرفته و در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است.

حیات وحش در قابی سیاه و سپید

یک عکاس اهل جمهوری چک به نام "Lukas Holas" مجموعه ای از تصاوِیر با موضوع حیوانات را ارائه کرده است. ویژگی منحصر به فرد این مجموعه سیاه و سپید بودن آن ها است. Lukas Holas که این مجموعه را در یک باغ وحش شهری تهیه کرده است، می گوید، که علی رغم آنچه به نظر می آید،عکاسی در باغ وحش می تواند فعالیتی هیجان انگیز و سر گرم کننده باشد. وی معتقد است ارائه یک تصویر خوب با وجود شیشه های ضخیم و میله های فلزی، توریست هایی که همیشه همه جا هستند و از همه مهمتر، حیواناتی که به صورت مکرر به شما پشت می کنند همه و همه دست به دست هم می دهد تا این نوع از عکاسی تبدیل به یک چالش هیجان انگیز شود.

غروبی در پس‌زمینه خرس‌های قطبی

" Sylvain Cordier" عکاس فرانسوی، یکی از علاقه‌مندان به حیات وحش است که تاکنون عکس‌های بسیار زیبایی از حیوانات و حیات‌وحش در قاب دوربین او قرارگرفته است. وی مجموعه اخیر خود را با گذراندن سه هفته در یک پناهگاه ملی حیات‌وحش در قطب شمال، آلاسکا، منتشر کرده است. سوژه اصلی این عکس‌ها نماهای متنوع از خرس‌های قطبی در هنگام غروب آفتاب است.

کتابی با عنوان بیش از یک انسان

کلوزآپ هایی (close-up) از حیوانات مختلف که در کتابی تحت عنوان «More Than Human» جمع آوری شده است. Tim Flach در این مجموعه رفتار های ذاتی موجودات را در دنیای وحش به تصویر می کشد.

عکس های شگفت انگیز ماکرو از حشرات

در اینجا قطاری از تصاویر میکروسکوپی خیره کننده از حشرات و بی مهرگان خواهید دید.
صفحه  از ۲