دیدنی ها انسان و حیوان

انسان و حیوان غرق در هارمونی طبیعت

عکس های زیادی با سوژه انسان و حیات وحش وجود دارد، اما عکاسی از این دو سوژه در کنار هم، در حالی که هر دوی این ها غرق در هارمونی طبیعت هستند چیزی نو و تازه است. " Katerina Plotnikova" تمام زندگی خود را بر سر این نوع عکاسی صرف می کند. مهمترین سوژه عکاسی او، هارمونی جادویی است که بین انسان و حیوان در موقعیت های خاص در جریان است. مجموعه پیش رو نتیجه چندین سال فعالیت این عکاس هنرمند و با ذوق است.

سگ ها هم عکس پرسنلی می اندازند

طی یک حرکت جالب و حیوان دوستانه، یک گروه دوستداران حیوانات در "Utah" با استفاده از عکس سگ ها تلاش می کنند تا برای آن ها خانواده هایی مناسب پیدا کنند. اما این عکس ها، عکس ها معمولی نیستند. تصاویری که از آنها صحبت می کنیم در واقع تصاویری است که در کابین های خودکار عکاسی گرفته شده اند.

گربه ای با زیباترین چشم های جهان

"Coby" در 10 فوریه به دنیا آمد. زیبایی چشم های این گربه در طول یک روز 200 هزار لایک را در اینستاگرام برای خود جمع آوری کرد.

خرگوشی سوار بر اسکیت برد

" Wheelz"نام خرگوشی است که یخ زده و نیمه جان به وسیله یک کشاورز در مزرعه ای پیدا شد. به نظر می آمد که او به وسیله خرگوش بزرگتری که تلاش کرده بود او را از لانه اش بیرون بکشد به شدت زخمی شده بود. معمولا در چنین شرایطی برای جلوگیری از درد کشیدن بیشتر، می بایست او را خلاص می کردند. اما "Wheelz" قرار نبود بمیرد. با وجود فلج شدن، این کشاورز تصمیم گرفت تا اون را به عنوان حیوان خانگی نزد خود نگه دارد. بعد از بهبود. این خرگوش صاحب یک اسکیت برد کوچک شد تا بتواند با استفاده از پاهای جلو به راحتی و آزادانه حرکت کند.

کودکان به کمک سگ های خجالتی می آیند، به همراه ویدئو

مدتی پیش یک پناهگاه گربه های خیابانی تصمیم گرفت تا با راه اندازی یک کمپین، فضایی را فراهم کند تا کودکان و حیوانات با یکدیگر مانوس شوند. حالا همین داستان در یک کمپین حمایت از سگ های ساکن در پناهگاه راه اندازی شده است. پرسنل این پناهگاه در نظر دارند تا کتاب خوانی کودکان برای سگ های خجالتی پناهگاه، به آرامش و اجتماعی شدن این سگ ها کمک کنند. کودکانی که این وظیفه را بر عهده دارند از 6 تا 15 سال هستند. این کودکان با داستان خوانی های خود به سگ های خجالتی و منزوی آرامش می دهند تا آن ها هم بتوانند روحیه جامعه پذیری خود بازیابند و در نهایت به خانواده های همیشگیشان سپرده شوند.