آشپزی آشپزی

مدادی با جوهری از جنس کاکائو

محصولی جذاب برای کسانی که به تزیین شیرنی و کیک علاقه دارند

این بیسکوییت ها را باید قاب کرد

اگر روزی گذرتان به مجارستان افتاد و حوس کردید تا یک بیسکوییت دلچسب را تجربه کنید، حتما سری به قنادی" Mézesmanna" بزنید. این قنادی تنها جایی است که می تواند شما را در یک عصر دلپذیر به صرف زیبا ترین بیسکوییت های دنیا دعوت کند. این بیسکوییت ها به قدری زیبا تزئین شده اند که شاید نتوانید در انتخاب بین خوردن و قاب کردن و به دیوار زدن آن ها تصمیم درستی بگیرید.

این غذاهای دوست داشتنی

ایالت تنسی آمریکا محل زندگی یک زن هنرمند، نویسنده و آشپز است. او یک زن جنوبی است که علاقه ای قوی به آشپزی دارد و اتفاقا خانومی مهمان نواز است. به هم ریختگی و هماهنگی در آن واحد، یکی از بزرگترین امضاء های هنری اوست که در عکاسی هایش به چشم می خورد.

سلام، من کاپ کیک هستم

یکی از خوشمزه ترین سوژه های عکاسی ، تصویر برداری از غذاها است. " Linda Lomelino" یکی از عکاسانی است که این عکاسی را به بهترین شکل انجام می دهد. او یک آشپز حرفه ای نیز هست و سوژه های عکاسیش رابه شخصه می پزد و دیزاین می کند. Linda در حال حاضر مشغول جمع آوری سومین کتاب عکاسی و آشپزی خود است. اولین کتاب او به زبان های آلمانی، فرانسوی و انگلیسی نیز ترجمه شده است. نام آخرین مجموعه او "Call me cupcake" است.

خوردن یا تماشا کردن؟ مسئله این است

ژاپنی ها در پخت شیرینی های نه تنها خوشمزه بلکه زیبا، سابقه ای طولانی دارند. وقتی صحبت از دیزاین و تزئین غذاها به میان می آید، ژاپنی ها می توانند با هنر خود کاری کنند که شما هزار بار خود را برای خوردن آن غذا سرزنش کنید.

پیتزاپز راه حل اساسی برای پختن پیتزا روی اجاق گاز است، به همراه ویدئو

نکته مهم در پخت پیتزا دمای یکنواخت و بالای فر است که پیتزا داخل آن قرار می‌گیرد و به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه پخته می‌شود.

به کارگیری از مفهوم پانتون در مواد غذایی

پانتون یا پنتون (به انگلیسی: Pantone) شرکتی است واقع در شهر کارلستات نیو جرسی که به‌‌خاطر سیستم رنگ پانتون (PMS) که فضایی رنگی و اختصاصی است و در صنایع به‌ویژه چاپ استفاده می‌شود، شناخته می‌شود. از این سیستم گاهی نیز در تولید رنگ، قماش و پارچه و پلاستیک نیز استفاده می‌شود. سیستم تطبیق رنگ پانتون سیستمی برای تولید رنگ استاندارد است. با استفاده از این استاندارد رنگ، تولید‌کنندگان مختلف در مکان‌های مختلف می‌توانند به سیستم پانتون مراجعه کنند تا مطمئن شوند رنگ مورد استفاده آن‌ها، همان‌ رنگی است که می‌خواهند بدون آن‌که با رنگ تماس داشته باشند.
صفحه  از ۲