bankax.ir | بانک عکس

بسته‌ای برای کشاورزی در خانه
شرکت Urbanoasis با انجام پروژه ای قصد دارد تا دوباره مردم شهرنشین را با طبیعت آشتی دهد. او این کار را از طریق طراحی و تولید محصولاتی در حوزه رشد و پرورش گیاهان و سبزیجات در بالکن‌ها و داخل اتاق‌ها و ایجاد محصولات آموزشی برای ترغیب مردم به پرورش گیاهان در محیط‌ های شهری انجام خواهد داد. بسته‌ای که در تصاویر مشاهده می‌کنید، باسیل (Basil) نام دارد که شامل یک گلدان، مقداری خاک خشک و کود، ابزارهای باغبانی، مقداری بذر و دانه و همچنین ظرف مخصوص آبیاری می‌باشد. گلدان این بسته، با ظاهر مدرن و البته کوچک خودش به راحتی می‌تواند در فضاهای کوچک خانه و حتی در بالکن‌ها مورد استفاده قرار بگیرد و منظره‌ای زیبا خلق نماید.
۱۰۹۵ بازدید
پاشنه بلند های عجیب و غریب
در همه جای دنیا پوشیدن کفش های پاشنه بلند یکی از بزرگترین علایق خانوم ها محسوب می شود. یک طراح فلیپینی از این علاقه استفاده کرده و پاشنه های بلند را به مرحله دیگری برده است. " Kermit Tesoro" 27 ساله در اولین طراحی خود کفش هایی با پاشنه هایی شبیه به جمجه ساخت تا نظر خواننده هالیوودی معروف "Lady Gaga" را به خود جلب کند. این کفش ها در طراحی های عجیبی مانند سم اسب، هشت و پا و... ساخته شده اند که نظر را شمارا به تماشای آن ها جلب می کنیم.
۲۰۱۷ بازدید
آناتومی عروسک های دوران کودکی
عروسک های بادکنکی همه ما را به یاد کودکی هایمان می اندازد. " Jason Freeny" تصمیم دارد تا این تصور را 180 درجه تغییر دهد و حتی تا حدودی خراب کند. او در یک حرکت خلاقانه تصمیم دارد تا به ما نشان دهد در عروسک های دنیای کودکیمان چه می گذرد. او کار خود را در ابتدا به عنوان یک طراح صنعتی آغاز کرد و در همان سال ها برای شرکت"MTV" نیز فعالیت می کرد.
۱۴۲۸ بازدید
چادری به راحتی اتاق خواب شخصی شما
اگر فکر میکردید که هتل شیشه ای که در فنلاند ساخته شده است زیبا و هیجان انگیز است، پس بهتر است به این مجموعه نیز نگاهی بیاندازید. طراحان پروژه " Holleyweb" حبابی را ساخته اند که به کمک آن می توانید فضای بیرون از خانه خود را به راحتی داخل خانه خود تجربه کنید. تنها چیزی که برای داشتن این تجربه به ان نیازمندید 2000 دلار امریکا به علاوع جایی برای سوار کردن این چادر به همرا یک تلمبه برای باد کردن و سر پا نگه داشتن آن است. این چادر می تواند به اندازه دو نفر انسان با قد متوسط اسکان خوبی باشد. تا زمانی که سوراخی در جداره این چادر ایجاد نشود، سرپناهی امن در برابر آتa و آب خواهد بود.
۳۷۷۳ بازدید
2000 تیله نوازنده
تا به حال شده است که به ساچمه های فلزی نگاه کنید و با خود بیاندیشید که می توانید با آن ها آهنگ بسازید ؟ خوب این اتفاق چیزی نیست که به صورت معمول به ذهن هر فردی برسد. فردی به نام "Martin Molin" این ایده را در ذهن داشته و آن را عملی کرده است. کاری که این فرد انجام داده است، دست کمی از اختراعات نوابغ ندارد. ساخت این دستگاه که " Wintergatan Marble Machine" نام دارد حدودا دو سال زمان برده است.
۵۳۶۰ بازدید
شما رکاب بزنید، لباس ها شسته می شوند
شاید تا به حال نتوانسته باشید در زندگی خود با یک تیر دو نشان بزنید. یک طراح هنرمند می تواند این شانس را به شما بدهد تا بتوانید حداقل در زمان شستن لباس های خود کالری هم بسوزانید. این طرح که مانند یک دوچرخه ساخته شده است"BiW" نام دارد. طراح این پروژه گروهی از دانش جویان دانشگاه " Dalian" بوده اند.
۳۲۳۸ بازدید
یک مبل با سطح درک  بالا!
کاناپه ای را تجسم کنید که راحت ترین حالت را برای نشستن ، دراز کشیدن و حرکات شما دارد. تجسم این ماجرا چیز چندان دور از ذهنی نیست. نام این کاناپه " Lullock" است. این مبل آنقدر انعطاف پذیر است که هر طور شما بخواهید روی آن بنشینید با شما کنار می آید و شکل دلخواه شما را به خود می گیرد. این مبل با یک طاقی ساده در قسمت پشت ساخته شده است و تمامی سطح آن پوشیده از گل های کوچک ابری است.
۱۵۹۳ بازدید
موازنه تکنولوژی و طبیعت
از قدیم گفته اند که بسیار سفر باید ... شاید کسی نمی توانست حدس بزند که سفر به یکی از جزایر آتشفشانی "Stromboli" و تماشای سنگ های مشکی آتشفشانی در زمینه غروب آفتاب، الهام بخش " Marjan Van Aubel" و " James Shaw" برای خلق آثاری برای برقراری تعادل بین تکنولوژی و طبیعت باشد. آثاری که در نتیجه این الهام گیری خلق شده اند 50 تا 80 درصد چوب و مابقی از جنس سنگ های آتشفشانی هستند.
۱۲۷۲ بازدید
عجیب اما زیبا
آثار " Massimiliano Adami" شاید ملموس ترین آثار هنری نباشد که تا کنون با آن مواجه شده ایم. حتی تا حدودی می توان گفت که آثار این هنرمند تا حدود زیادی عجیب و غریب است. زمانی که می گوییم عجیب در واقع قصد داریم، صفتی را به چیزی بدهیم که شاید هیچ وقت فکر نمی کرده ایم که چنین چیزی هم وجود دارد. قلبا می توان گفت که آثار Massimiliano در دسته عجیب و غریب های دوست داشتنی قرار می گیرد. نتیجه آثار این هنرمند که در مجموعه عکس های این پست خواهید دید، بسیار زیبا، خلاقانه و هنرمندانه است.
۱۳۵۲ بازدید
میزهایی که با سلیقه شما کوچک و بزرگ می شوند
میز های شیشه ای با قابلیت تاشو بودن در طول 40 سال، نقطه آغازین طراح و ساخت آثار هنری بود که در صنعت شیشه پیشرفت های شگرفی را به خود دید. "FIAM" بزرگترین طراح وایده پرداز در ان زمینه است. اگر بخواهیم در ارتباط با گل سر سبد طراحی های این شرکت صحبت کنیم می بایست از اثر ساخته شده توسط " Satyendra Pakhalé" یاد کنیم.
۳۲۱۴ بازدید
صفحه  از ۸
تازه ها
پربازدیدها
پربحث ترین