bankax.ir | بانک عکس

مجسمه های سرامیکی
Christopher David White هنرمند آمریکایی، با استفاده از سرامیک، سعی کرده است که نابودی جنگل و درختان را به تصویر بکشد.
۵۶۸۹ بازدید
مجسمه های پابلو پیکاسو
به بهانه‌ی نمایش آثار مجسمه پیکاسو در موزه هنرهای مدرن نیویورک MoMA
۱۶۴۶ بازدید
منهتن بر روی یک میز
یک طراح و گرافیست اهل شهر منهتن برای یکی از ساخته های خود که امروزه بسیار هم مشهور شده است هفت هفته زمان صرف کرده. این پروژه درواقع ماکتی از شهر منهتن است که بر رو یک میز ساخته شده.از جمله موادی که در ساخت این ماکت از آن استفاده شده، شامل رشته های شبرنگ مقاوم در برابر استهکاک، رنگ اکرلیک و تخته های چند لایه است. برای برش این تخته ها از لیزر استفاده شده است که در نتیجه آن سوختگی های تعمدی روی چوب باقی مانده است. این سوختگی ها باعث می شود تا بافت زمین بهتر و واقعی تر در این ماکت به نظر بیاید. اکرلیک های شفاف نیز برای بازسازی آب نقش بسیار بسزایی را ایفا می کند. تکنیک اصلی ساخت این ماکت پرینت سه بعدی و برش های لیزری بزرگ است.
۱۱۹۹ بازدید
گلخانه ای پر از گل چینی
" Vladimir Kanevsky"یک معمار اهل اتحادیه جماهیر شوروی است. او در اواخر دوره سوم زندگی خود در نیویورک ساکن شد. بعد از نقل مکان به نیویورک، علم او به عنوان یک مهندس معمار دیگر کارایی نداشت. بدون هیچ توانایی و تجربه ای این مهندس معماری مجبور بود تا دست به کاری بزند که بتواند هزینه های زندگی خود را تامین کند. این امر باعث شد تا او شروع به ساخت گل های چینی کند. Vladimir این کار را فقط به خاطر پول انجام می داد و حتی خود او می گوید که از آن ها تنفر زیادی داشته است.
۲۱۷۲ بازدید
ایده ای نو در حجم سازی سرامیکی
مجموعه پیش رو، اثر هنری"Livia Marin" یک هنرمند اهل لندن است. موضوع اصلی این مجموعه هنری ترکیبی از سرامیک جامد و مایع است. تمامی سرامیک های این مجموعه سرامیک های قدیمی و آنتیک هستند. نکته جالب توجه در این مجموعه حالت منحصر به فردی است که در بخش مایع مانند کار ایجاد شده است. به گفته هنرمند اثر تلاش برای تلفیق زیبایی دو تضاد در کنار یکدیگر از اهداف این مجموع بوده است.
۱۴۰۰ بازدید
برای خوردن این غذا نیاز به ذره بین خواهید داشت
مجموعه غذاهای مینیاتوری، اثری بی نظیر، ساخته "Shay Aaron" است. در این مجموعه به صورت تخمینی هر بشقاب غذا 12 بار کوچکتر از اندازه واقعی خود ساخته شده است.
۱۴۸۶ بازدید
اشیائی ساخته شده از گوشت انسان
آیا تا به حال به اینکه کیف دستی یا دستکشتان از چه چیزی درست شده است فکر کرده اید. یک مجسمه ساز چینی، به نام " Cao Hui" ایده ای عجیب در همین ارتباط را ارائه کرده است. وی با استفاده از مواد اولیه ای تخصصی داخل این وسایل را مانند پوست، گوشت و ارگان های داخلی انسانی شکل داده است.
۴۵۸۵ بازدید
آهن‌پاره‌ها ربات می‌شوند
" Will Wagenaar" هنرمند اهل فلوریدا، ربات‌های حیرت‌آوری را با استفاده از مواد بازیافت شده، ساخته است. کهنگی مواد استفاده شده در ساخت این مجسمه‌ها در کنار ربات شکل بودن آن‌ها تضادی جالب از کنار هم قرار گرفتن گذشته و آینده را تداعی می‌کند.
۱۳۲۷ بازدید
یک چشم متشکل از 1252 توپ معلق در هوا
1252 توپ شناور برای نشان دادن یک چشم، زمانی که از زاویه روبرو به آن نگاه کنید اثر مجسمه ساز نیویورکی، مایکل مورفی
۱۴۵۱ بازدید
مجسمه و اشیاء نورانی
تاسیسات شگفت انگیز ایجاد شده توسط هنرمند نیویورکی جیمز کلار، او با تجزیه، تحلیل و درک فرهنگ و ملیت ها دست به فرآیند ها و تولیدات جدید میزند تا بتواند در رفتار انسان ها تاثیر گذار باشد.
۱۳۵۸ بازدید
صفحه  از ۶
تازه ها
پربازدیدها
پربحث ترین